Kings lõpetas Flyersi võiduseeria

Pärast kümmet järjestikust kaotust kuuemängulise võiduseeria kokku pannud Philadelphia Flyers võib karta, et enne jõule hakkab uuesti kaotusi kogunema. Meeskonna võiduseeria katkes esmaspäeval, kui Los Angeles Kings suutis omakorda enda kaotuste jadale punkti panna.

Kings sai kirja kogu liiga peale tänavu pikima võiduseeria, kui tervelt kaheksa mängu järjest kaotuse kibedust tundma ei pidanud. Ent nagu ikka tihti juhtub, siis pärast esimest kaotust hakkas neid kohe kuhjuma. Philadelphiasse mindi kolme järjestikuse kaotuse pealt.

Võidurada leiti uuesti üles tänu heale algusele ja Jonathan Quicki tõrjetele. 31-aastane ameeriklane tegi 36 tõrjega ühe oma hooaja edukaima mängu.

4-1 võidus saadi pooled väravatest avakolmandikul. 6. minutil avas skoori Alec Martinez ning edu pikendas Trevor Lewis. Viimasel perioodil vormistasid seisu Adrian Kempe ja Tyler Toffoli. Flyersi ainus tuli avakolmandiku lõpus ülekaalust Jakub Voraceki poolt.

Brian Elliott lasi viimasel kolmandikul kuue pealeviskega kaks ning jäi vaid 21 tõrje peale.

Flyers on viimases seitsmes kodumängus suutnud Kingsi alistada vaid korra.

Boston Bruins 7 - 2 Columbus Blue Jackets (tipphetked)

Sergei Bobrovski tehti kollanokkade Danton Heineni ja Jake DeBruski juhtimisel sõelapõhjaks. Mõlemad lõpetasid õhtu kolme silmaga. Kodumeeskond oli pealevisetega üle tervelt 45-18. David Pastrnak on jõudnud kogu liiga peale tänavuse hooaja pikima punktiseeriani, milleks 12 mängu.

New Jersey Devils 5 - 3 Anaheim Ducks (tipphetked)

Adam Henrique oli Prudential Centeris tagasi ja sai ka värava kirja, kuid Ducksil läks 3-1 edu juures võit käest. Miles Wood ja Steffan Noesen said mõlemad kirja kaks kolli, Brian Boyle kogus kolm söötu.

Colorado Avalanche 4 - 2 Pittsburgh Penguins (tipphetked)

Karikakaitsja ja eelmise hooaja ülekaaluka liiga punase laterna mõlemad omavahelised kohtumised lõppesid tänavu ootamatu tulemusega. Avalanche tegi kahest kaks Tyson Barrie vedamisel, kes lõpetas õhtu kahe tabamusega.

Edmonton Oilers 5 - 3 San Jose Sharks (tipphetked)

Oilersil oli Adam Larsson koosseisus tagasi ning alates novembri algusest saadakse alles kolmandat korda rõõmustada järjestikustes mängudes tulnud võitude üle. Ryan Strome tuli mängult ära kahe väravaga.