Ryan Ellis võib Predatorsi ellujäämisheitlusest eemale jääda

Nashville Predatorsi ootab täna ees esimene finaalseeria ellujäämisheitlus. Suurepäraselt 0-2 kaotusseisust viigini jõudnud meeskond hävis täielikult 5. mängus ja kui asjad seekord samuti ei õnnestu, siis on hooaeg läbi. Võimalik, et ülitähtsas kohtumises tuleb hakkama saada ka Ryan Elliseta.

(foto: si.com)
Ellis, kes on meeskonna ajalooliselt hea kaitseliini üks põhimeestest, sai eelmises kohtumises vigastada ning mängis vaid 10 minutit ja 44 sekundit.

Hornqvist with a knee to the ribs of Ellis by Konstantin_Glazov

"Ta on tohutult tähtis lüli meie kaitses," ütles pärast 5. mängu Ellise kohta tema kaitsepaariline Roman Josi. "Ta on kogu hooaja jooksul olnud uskumatult heas hoos. Playoffides on ta olnud suurepärane."

Meeskonna kaitsjate hulgas on vaid Josil tänavustes playoffides kirjas Ellisest rohkem väravaid (6) ja punkte (14).

Kuna eelmine kohtumine läks kiirelt koledaks, siis võis just mänguseis olla põhjuseks, miks Ellis rohkem kui kaks korda vähem võrreldes oma tavalise mänguajaga minuteid sai. Arvestades tänase kohtumise olulisust, siis tahaks uskuda, et väikeste tüdrukute lemmikhabemik jõuab ikkagi väljakule.