Jagr jõudis Panthersi võidumängus järjekordse tähiseni

Nädalat nurkasurutult alustanud Florida Panthers on raskele seisule vastanud kolmest mängust kahe võitmisega. Reede õhtul pandi New York Rangers võõrsil karistusvisetega kotti 4-3 mängus, kus Jaromir Jagrist sai 40+ vanuses läbi aegade enim punkte kogunud mängija.

Jagr kasvatas kahe sööduga oma hooaja punktisaagi 39 peale (14+25). Uueks rekordiks on 269 punkti (104+165), mis ära tulnud 378 mänguga.

"Kavatsen temast ka 50+ mängijate punktide osas mööduda," naljatles veebruaris 45-aastaseks saanud Jagr pärast matši.

Panthers jäi vähem kui viie minutiga 0-2 taha, mil Mats Zuccarello ja J.T. Miller skoorisid, ent Jonathan Huberdeau ja Jussi Jokineni väravad tõid teisel kolmandikul tabloole viigi. Lisaks pääsesid külalised viimasel perioodil Aleksander Barkovi väravast korraks ka ette. Mängu viis lisaajale Zuccarello teine.

Karistusvisetelt tõi pantritele järjekordselt võidu koju Barkov, kes tänavu olnud kogu liiga peale enim karistuviskeid realiseerinud mängija.

Vigastatud Henrik Lundqvisti asendav Antti Raanta lõpetas kohtumise 34 tõrjega. Külaliste puuris sai James Reimer kirja 29 tõrjet.

Rangers on Madison Square Gardenis kaotanud kuus mängu jutti ja selle seeria jooksul jõuti alles esimest korda rohkem kui kahe väravani.

Pittsburgh Penguins 6 - 4 New Jersey Devils (tipphetked)

Devils suutis kahe väravaga lõpetanud Kyle Palmieri juhtimisel kodumeeskonna elu keeruliseks teha, kuid lõpuks tuli siiski kaotusega leppida. Phil Kessel jõudis alates veebruari keskpaigast esimese väravani ning 2+1'ga lõpetanud Sidney Crosby taastas koha Brad Marchandi kõrval väravaküttide edetabeli tipus

Calgary Flames 3 - 1 Dallas Stars (tipphetked)

Flamesil jäi eelmises kohtumises klubi rekord püstitamata, aga esikinnas Brian Elliott tegi enda oma ära. 31-aastane kanadalane jõudis 24 tõrjega karjääri esimese 10-mängulise võiduseeriani. Rünnakul hoolitses 1+2'ga asjade eest kapten Mark Giordano.

Anaheim Ducks 1 - 2 Buffalo Sabres (tipphetked)

California külastamist kahe selge kaotusega alustanud Sabres saab midagigi koju viia tänu Zemgus Girgensonsile, kes lõpetas 10-ringilise karistusvisete seeria. Ducks kaotas viimase kaheksa kodumängu peale alles teist korda.