Eile hilisõhtul toimus Minnesota Wildi noortelaagri esimene näidismäng. 3500 pealtvaatajat kasutasid ära tasuta sissepääsu võimaluse ning nägid, kuidas roheline meeskond alistas valge 6-3. Võitjate poolel oli ka Robert Rooba, kes mitmes olukorras silma paistis.

(foto: Twitter @mnwild)
Robil oli mitu väravavõimalust, mis jäid kahjuks kasutamata, aga ta oli jääl võitjate neljanda tabamuse ajal, mis läks tühja võrku. Mängiti 2 x 30 minutit jooksva kellaga + seitse minutit 3 vs 3. NHL iga kell pani Roberti parimad hetked (oma amatöörtasemega) kokku ja viskas taustale mängima Wildi väravamuusika.

Robert on enda sõnade kohaselt laagris treeningute ajal saanud positiivset tagasisidet ning nüüd teenis ta ka oma mängu eest fännidelt kiidusõnu.

Laagri teine näidismäng on meie aja järgi kavas ööl vastu kolmapäeva kell 2:30.