Bernier pidi Gibsoni kõhulahtisuse pärast kannatama

Täpselt kuu aega pärast seda, kui Montreal Canadiens imeliku skooriga 0-10 hooaja esimese kaotuse sai, lõppes veidra tulemusega veel üks kohtumine. Calgary Flames alistas kodus Anaheim Ducksi 8-3. Nii nagu Al Montoya Canadiensi puuris, pidi ka Jonathan Bernier kõik väravad ära kannatama. Seda aga hea põhjusega - teisel väravavahil oli kõht lahti.

(foto: Getty Images)
Teist õhtut järjest mänginud Ducks andis Bernier'le hooaja kaheksanda stardi, aga see hakkas teise kolmandiku teises pooles väga valesti välja kukkuma, kui Flames umbes pooleteise minutiga 1-1 pealt kolm väravat tegi. Meeskonna peatreener Randy Carlyle tunnistas pärast mängu, et oleks just pärast neljanda värava laskmist 28-aastase puurivahi välja võtnud, aga seda ei saanud teha.

"Pidime Bernier' väravasse jätma, kuna (John) Gibsonil oli kõhulahtisus ja kogu päeva jooksul gripi sümptomid," ütles Carlyle.

NHL-is üle 220 kohtumise kirja saanud Bernier oli varem kolm korda lasknud seitse väravat. Kaheksa sisseimemine oli esmakordne kogemus.