Mängijakarjääri jooksul kohati hulljulgelt tegutsenud endine väravavaht Patrick Roy on selle mentaliteedi kaasanud ka treeneritöösse. Mitmel korral varakult väravavahi väljakumängija vastu vahetanud Colorado Avalanche'i peatreener tegi seda taas.

(foto: USATSI)
Roy kamandas Reto Berra postide vahelt välja 10 minutit enne normaalaja lõppu ning uljas lüke kandis ka vilja. Avalanche vähendas viimasel kolmandikul Ottawa Senatorsi vastu tühja väravaga vahe kahe peale. Gabriel Landeskogi tabamusele järgnes poolteist minutit hiljem ka Nathan MacKinnoni koll.

Suurt kaotust võiduks ei õnnestunud aga lõpuks mängida. Mika Zibanejad tegi mõned sekundid enne lõppu vähemusest tühja väravasse seisuks 5-3.