Florida Panthersi ja Buffalo Sabresi vaheline 7-4 skooriga lõppenud mõõduvõtt ei olnud ainult väravaterohke. Seal oli ka palju karistusminuteid. Pantrid võidutsesid ka nende arvestuses, kui peale jäädi 37-31. Enamus neist tulid kahelt mehelt Evander Kane'ilt ja Alex Petrovicilt, kes koguni kolm korda kaklesid.

(foto: si.com)
Pärast karistusteta avakolmandikku läksid Kane ja Petrovic esimest korda kokku teise perioodi alguses.

Teine kohtumine tuli kolmandiku keskel, mille järel Kane ka vastasseisu skoori meelde tuletas.

Kolmas raund tuli viimase kolmandiku teises pooles, vähem kui kaks minutit pärast Kane'i hooaja 13. väravat.

Mitmekordne poksi raskekaalu maailmameister Evander Holyfield võib oma nimekaimu üle uhke olla.

Viimati kaklesid kaks meest ühes mängus kolm korda 2002. aastal. Nendeks olid Bob Probert ja Jody Shelley.