Flyers jäi come-backi üritusega hilja peale

New York Rangers ja Philadelphia Flyers pidasid omavahel järjekordse pingelise mängu. 4-2 võiduga haaras Rangers endale seerias 3-2 edu ehk võimaluse hakata mängima edasipääsu peale. Flyers lasi end näoli mutta suruda, enne kui 0-3 seisu pealt come-back'i üritati alustada. Selgelt jäädi sellega hiljaks ja nüüd leitakse ennast rammusa supi seest.

Rangers võitles kolmeväravalise edu välja 37. minutiks. Väravate autoriteks Marc Staal, Brad Richards ning teist kohtumist järjest skoorinud Dominic Moore. Flyers oli seeria teises kohtumises suutnud 0-2 seisust ärgata, kuid Moore'i tabamus, mis sündis seerias esimest korda jääl olnud Hal Gilli eksimuse järgselt, tähendas siiski liialt suurt kaotusseisu.

Peatselt pärast Moore'i väravat sai küll Flyers Vincent Lecavalier enamuses sündinud väravast ühe tagasi, aga teist väravat tuli oodata alles normaalaja eelviimase minutini. Selle autoriks Claude Giroux, keda Rangers eelnevates kohtumistes oli suurepäraselt suutnud kontrollida. "Pärast esimest tabamust oli minu jaoks tähtis rahulikuks jääda ja mitte löödud olla," kommenteeris 2. kolmandiku lõpuhetkedel sündinud tabamust Rangersi väravavaht Henrik Lundqvist, kes tegi lõpuks 24 tõrjet.

Brad Boyle vormistas lõppseisu tühja võrku. Flyersi väravavaht Steve Mason, kes eelmises kohtumises suurepäraselt vigastuspausilt naases, andis vastastele kolm väravat vaid 21 väravale viskega.

Meeskonnad on algusest peale omavahel võite vahetanud, seega Flyers pole kindlasti veel mängust väljas. "Me mängime hästi ja me ei vaata kuuendat mängu, kui meie hooaja viimast matši," ütles Giroux. "Oleme kogu hooaja jooksul edukalt rasketest seisudest välja tulnud ja püsime enesekindlad."

Rangers võitis ühe playoff-seeria viimati vähem kui seitsme mänguga aastal 2008, seega kisub tõesti vägisi seitsmenda mängu poole.

(foto: John Geliebter/USA TODAY Sports)