Brent Seabrookile kolmemänguline karistus

Karikakaitsja Chicago Blackhawks on playoffe alustanud kahe järestikuse kaotusega ning meeskonna seis muutus nüüd veel keerulisemaks. Läinud ööl St. Louis Bluesi kapteni David Backesi jõhkralt maha murdnud Brent Seabrooki jaoks võivad playoffid läbi olla. Täna 29-ndat sünnipäeva pidav kaitsja peab järgmised kolm kohtumist vaadatama pressiboksist. Blackhawksil on vaja võita vähemalt kaks kohtumist, et Seabrook saaks heastada selle, et tema käitumise tõttu teine matš kaotati.

(foto: Dilip Vishwanat/Getty Images)
Blackhawks mängis Bluesi vastu normaalajal vähemuses tervelt 17 minutit. Viis nendest minutitest määrati just ülalpool mainitud intsidendi eest (vaata seda siit) ning nende ajal tuli ka Bluesi 3-3 viigivärav, mis mängu lisaajale viis. Mees ise kommenteeris oma käitumist järgnevalt:

Lisaks tähtsale kaitselülile jääb Blackhawks Seabrooki puhul ilma ka olulisest panusest rünnakul. 2010. aastal Kanada koondisega olümpiavõitjaks kroonitud kaitsja sai esimeste kohtumistega kirja kaks väravat ja ka kaks söötu.